| Cataaaalin a întrebat:

Vreau si eu sa-mi iau GTA 5 acum de pe steam cat e la reducere si este 36 de euro.
Intrebarea mea este cam cu pot sa bag bani in paypoint? Ca pe steam la add funds sunt optiuni numai de 5, 10, 25, 100 de euro si am inteleg ca daca bag 100 de lei imi dai doar 20e. Cine ma lamureste si pe mine? Si ce sume ar trebui sa bag ca sa-l iau?

3 răspunsuri:
| DorinSkt a răspuns:

Salut, Catalin!
La paysafe, pe codul acela care il primesti, sa spunem ca ai suma de 50 de euro. Jocul, costand 36 de euro sunt 14 euro care raman, iti faci un cont de paysafe si iti bagi restul in cont. Sper ca ti-am fost de folos!

| Cataaaalin explică (pentru DorinSkt):

Cat trebuie sa bag sa am suma de 50 de euro? sau de 25?

| Cataaaalin explică (pentru Cataaaalin):

Si daca bag 100 de lei imi va da 20 de euro sau 25?