| Tweety_5554 a întrebat:

Buna tutror! Am si eu o intrebare la care sper sa ma ajutati:Unde pot vedea rezultatele admiterii la facultate?

Va multumesc! FUNDA plus VOT!

4 răspunsuri:
| ShadoWizz a răspuns:

Poti face:1) intrii pe google si dai search "rezultate admitere facultate"
2)cauti pe edu.ro
3) te duci la facultate si te uiti pe avizier

suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista cateva sute de facultati in tara asta de unde vrei sa stim noi unde isi afiseaza fiecare? cauta si tu pe site ul ei

| Tweety_5554 explică (pentru ShadoWizz):

Pe edu.ro nu imi da rezultatele admiterii doare rez. de la bac.Multumesc oricum ca ai incercat sa ma ajuti