| anonim_4396 a întrebat:

Acum 2 luni am fost la un baiat acasa, pentru ca m-am certat cu prietenul meu si am vrut sa-l fac gelos.Baiatul ala la care am fost a zis dupa ca mi-a dat m**e si mai multe chesti, care nu sunt adevarate.Stiu ca numai eu is de vina,ca nu trebuia sa merg,dar ma simt foarte prost, nu mai suport sa vad ca el ma tot vorbeste pe la spate, mai ales ca cunoaste multa lume.

4 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Asa si? ce vrei de la noi? sa mergem la scoala ta sa il batem pe ala? nu ai ce sa faci ca sa opresti zvonurile decat sa spui sus si tare ca nu sunt adevarate si cine te cunoaste cu adevarat stie asta. In rest.n-ai ce faci.

| utzutzu a răspuns:

Daca ai peste 14 ani poti merge sa faci o vizita la politie asta e logica si va fi rezolvat tipul. cunosc caz asemanator dar crede-ma ca daca ajunge la partea aia e vai de el mai ales daca e minor. asa ca explica-i clar sa termine sau fai doar o plangere si asta o poti face chiar si la politia de proximitate nu neparat la un sediu de politie

| ayosmdk a răspuns:

E vina ta. De ce ai incerca sa il faci gelos? Asta dovedeste cat de jos am ajuns. Puteai discuta ca si oamenii civilizati. Impaca-te cu ideea. Asta e; ce chesti... sa il faci gelos. De parca rezolvai ceva cu asta

| nedelcu11 a răspuns (pentru ayosmdk):

Un om care gandeste ca mine :O:O:O