| Mihaela_Bradeanu_1995 a întrebat:

Buna tuturor.Am o problema si caut prieten de 14-15 ani mai grasut din Rm.Valcea,Valcea.Eu sunt mai grasuta dar nu ca alte fete cum ati vazut si voi.Va rog mult ajutati-ma va rog daca stiti vreun baiat mai grasut.

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Ești mică, vei mai crește și atunci vei arăta și altfel.

17 răspunsuri:
| Gh_Ionut_1995 a răspuns:

de ce iti trebuie neapaarat grasut? in plus ..esti copil.o sa ai tot timpul pentru baieti

| BSwwatch a răspuns:

C-am de cate kilograme ai fii interesata sa fie?

Răspuns utilizator avertizat
| FashionVictim93 a răspuns (pentru valioprea):

laughing))

| Oana92 a răspuns:

Doamne in ce hal a ajuns generatia asta! Mai fata, esti prea tanara pentru anunturi de genul asta. Iesi in lume si cunoaste baieti, socializeaza!

| goejoy a răspuns (pentru valioprea):

Dar, daca il rupe! pe el, cantarulhee hee

| HunteR97 a răspuns:

14 - 15 ani prieten si esti grasuta?
in adolescenta te batjocoreste toata lumea daca ai kg in plus, treci mai departe, slabeste, gaseste-ti un prieten si dale-n oftica.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate ( sau alte motive ), deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Pentru alte detalii despre "regulile" de pe acest site CITEŞTE Regulamentul şi "Întrebări Frecvente" la linkul :
http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Toate cele bune.

| Liviu a răspuns:

Ce pot spune, eu caut fete plinute, insa cu varsta intre 25 - 30 laughing nu 14 15
Stai linistita, si eu eram mic si plinutlaughinginsa am crescut de am ajuns la 1, 85 si vreo 102 kglaughing dar nu imi fac probleme, nu incerc sa slabesc, imi sta bine asalaughing dar eu nu am probleme sa faca misto de mine nimenilaughingma uit putin urat si gata.

| Mihaela_Bradeanu_1995 explică (pentru BSwwatch):

De unde esti? din valcea?

| Mihaela_Bradeanu_1995 explică (pentru valioprea):

laughing nu ce ai?

| BSwwatch a răspuns (pentru Mihaela_Bradeanu_1995):

Din Constanta, eu am glumit, ai prins ideea nu? nu e asta o problema, esti in crestere!

| Delon_Alin_1997 a răspuns:

As vrea eu sa te cunosc

| Boveanu_Gabriela_1988 a răspuns:

Te vreau eu dragoste stii să faci

| Reut_Ion_1980 a răspuns:

Te ajut eu.

| Barvová_Petra_1989 a răspuns:

Buna mai este valabil pup

| Shnaider_Ionut_1994 a răspuns:

Buna