| Robertamirela23 a întrebat:

Buna tuturor, as dori sa ma ajutati in legatura cu o mancare care sa fie rapida si usor de facut (gen cartofi prajiti, oua etc) voi da si funda.

6 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Gasesti aici toate retetele :
www.petichef.ro
Funda? :o3

| dyad99 a răspuns:

Daca iti place exista orez la punga ce se face in 8 minute si e super bun, daca nu incearca ceva la pliculet, gen supa alfabet.

| Robertamirela23 explică (pentru SimonaCristina):

Am intrat si aici dar nu prea ma inspira

| AnTiBioTic a răspuns:

Cartofi prajiti si cand sunt aproape gata sa presori putin cascaval deasupra si sa pui capacul. iar cascavalul ala se va topi. pe langa acesti cartofi mai poti pune ceva salata. spor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Poti sa faci o omleta si salata verde. Sperca te-am ajutat! O zi buna!

| summerparadise a răspuns:

Bati 1 un apoi pui o felie de paine si o prajesti. Dupa ce e gata pui peste zahar. Simplu, rapid, delicios.