| Mysteriosgirl96 a întrebat:

Buna >tuturor!big grin< Cine vrea sa mai vorbim pe mess sa dea add:floare_de_margaritar, caut si eu amici pentru socializare si sunt adolescenta!winking

Răspuns Câştigător
| DrTerrible a răspuns:

big grin

6 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Ce tare e "intrebarea"
Ai mai mult de 14 ani?!

| DrTerrible a răspuns (pentru ROB3RT89):

Robert..nu mai fa pe desteptul ca te faci de ras.

| ROB3RT89 a răspuns (pentru DrTerrible):

Sa nu mai fac pe destepul? Aici e site de socializare sau unul pune intrebri ca altul sa raspunda la misto sa primeasca o amarata de funda?
Mai copii, mai bagati-va mintile in cap...
De ras se fac cei care fac postari de genu si cei care raspund cu doua puncte si un d, cred ca e o varianta noua a codului morse non-verbal!

| DrTerrible a răspuns (pentru ROB3RT89):

Prietenas te'ai cultivat si tu cu 2 fraze de pe google si mii le spovedesti mie aici.Frate lasa caterinca asta de bazar nu ai tu nici o problema ce intrebari se pun pe acest site.Nu te oblica absolut nimeni sa raspunzi la ele nu esti vreun admin sa bagi de vina s'au chestii de genu din cate stiu eu. Daca vrei raspunzi daca nu ..nu.Deci mai cultivate si tu de pe google cu codul bunelor maniere si nu mai raspunde la intrebari numa asa sa te aflii in treaba.Asa ca sfatwinkingSper sa intelegi ce am vrut sa iti spun.

| ROB3RT89 a răspuns (pentru DrTerrible):

In primul rand tu te-ai bagat in seama ca musca in posteriorul calului,asa ca las-o mai moale.
La majoritatea intrebarilor,unii dintre voi dovediti ca ati trecut prin viata ca gasca prin apa.
O postare penibila si tu raspunzi cu emoticonul "big grin"
Esti chiar tare...
Daca iti fata mintea, sa-mi dai si mie un pui, asta sa nu ma mai cultivez de pe google...
Deja imi imaginez ce fel de persoana esti, chiar n-are rost sa intru in amanunte.
Iti zic scurt, PA!

| DrTerrible a răspuns (pentru ROB3RT89):

Doamne... vezi asa se intampla daca vorbesti fara sa gandesti.Tu crezi ca eu sunt nebun sa dau raspuns 'big grin' asa ca sa nu zica lumea ca nu raspund.Am adaugat acea persoana pe Messenger si am dat raspuns asa aiurea sa stie la ce sa imi dea funda este atat de greu de inteles.Cel care s-a bagat in seama ai fost tu.Eu am raspuns frumos fara sa bag de vina s'au alte chestii.Tu ai inceput sa vii cu acel raspuns ironic. Poate nu are mai mult de 14 ani si nici eu nu am mult mai mult dar crede'ma ca eu am cei 7 ani de acasa care tie iti lipsesc din pacate.Nu mai are rost sa o lungim tu ramai la parearea ta eu la a mea.O zi buna.