| Cici4Mici a întrebat:

Daca o albina te inteapa aceea albina moare? va rog frumos sa imi raspundeti!

Răspuns Câştigător
| Bratzz a răspuns:

Din apcate sau fericire moare. Acul ei este ca o carja mica si cand te inteapa si incearca sa scoata acul ii ies si intestinele.(acum nu stiu ce emotic sa pun big grin )

5 răspunsuri:
| adyy95 a răspuns:

Buna!
da dupa ce o albina te inteapa ea isi pierde acul si al scurt timp moare!
funda?

| Bya4U a răspuns:

Da, albina moare, deoarece acul ramane in piele. big grin

| Cici4Mici explică (pentru Bratzz):

Multumesc pentru raspuns!

| Eveeee a răspuns:

Da normal ca moare deoarece ea isi pierde acul cand te inteapa... funda te rog puppy dog eyes

| Bratzz a răspuns (pentru Cici4Mici):

Cu placere :*