| anonim_4396 a întrebat:

Bună tuturor! Eu stau la cămin de aproape 6 săptămână de când a început liceul, sunt clasa a9a, liceul e cam departe de casa mea și opțiunea a fost sa stau la cămin, eu fiind de la țară, liceul e la oras. Nu a fost de acord sa stau da ce să fac, deci va spun că nu prea mai rezist, suntem 6 fete in cameră, știți cum e, nașpa. O fată s-a culcat chiar și la 2, abia de mai dorm. Va spun că am inceput sa iau și pastile de somn, m-am gândit serios pentru mine și viitorul meu să mă mut într-o garsonieră, nici nu știu cum am rezistat atât dar nu mă pot, atâta gălăgiesad

7 răspunsuri:
| aleexkdos90 a răspuns:

Scuzați greșelile de ortografie, sunt obosita

| dullcat a răspuns:

Buna.Vorbeste cu doamna sau domnul administrator despre ce se intampla, eventual cere sa te mute in alta camera.Ce face colega aia pana la 2?

| miTky a răspuns:

Bună! și eu am cunoștințe care sunt la cămin, deci cam știu prin ce treci și mi pare rău! eu zic ca ar fi bine sa vorbești cu administratora/ul și sa i spui ce se întâmplă. recomand sa le spui și părinților ce se intampla(dacă nu ai făcut o).iar dacă nu se rezolva nimic, trebuie sa găsești o soluție în alta parte unde ai putea sa te simți mai ok.
sper ca am ajutat cu ceva!:3

| aleexkdos90 a răspuns (pentru miTky):

Încă n-am discutat cu părinții, dar am de gând să fac asta... dacă o țin tot așa, nu mă văd bine

| aleexkdos90 a răspuns (pentru miTky):

Am zis sa se termine modulul, și văd după

| aleexkdos90 a răspuns (pentru dullcat):

Nu știu, pe telefon, dar mă deranjează, nu cred că voi mai rezista, ma voi mută cel mai bine

| Hyperion7 a răspuns:

Discuta cu dl administrator, ar trebui sa se găsească o soluție