| skarboss a întrebat:

Buna tuturor, nu prea stiu la ce liceu sa ma duc laughing sunt din Baia Mare, si as vrea sa devin inspector opc, cam ce profil imi recomandati, eu vreau sa ma duc la economic la finante banci sau cum se numeste exact, sau la lucaciu la mate-info [ ma pricep binisor la calculatoare ] Vreo solutie? Ce profil imi recomandati pentru a deveni inspector opc? Medie am happy
Funda love struck!

Răspuns Câştigător
| MariaChrii a răspuns:

Alimentatie publica si turism...am auzi k d acolo poti iesi... eu fac liceul cu profilul asta.

apoi

Se da la Zootehnie apoi faci un master de 1 an jumate pentru a ajunge inspector opc astept funda

1 răspuns:
| skarboss explică (pentru MariaChrii):

Poti sa`mi lasi un id de contact?