| Emmanuellaa a întrebat:

Buna tuturor,vara acesta ma voi duce intr-o tabara de crestini,si acolo se vor forma echipe,noi trebuie sa gasim un nume care sa sune cat mai bine, deci, m-am gandit la 3 nume de echipe si as vrea sa ma ajutati sa decid:
"Om Autentic" (Vine de la ROM Autentic si pe steag v-a fi scris ROM Autentic si taiat R)
"Ucenicii Domnului"
"Echipa fara Nume"
Primeste FUNDA cel mai bun raspuns(+ de ce ar trebui sa aleg acel nume)

3 răspunsuri:
| AlexBot a răspuns:

Buna,Emmanuellaa,Om Autentic as spune eu deoareceEchipa fara nume n-ar fi bine si nici ucenicii domnului deoarece ar suna ca si cum am fi slujitorii lui Dumnzeu si aceasta nu este frumos si nici adevarat

| AIisa a răspuns:

Si eu am participat intr-o tabara de crestini (Speranta pentru viitor-Sighetul Marmatiei) cand eram mica si numele noastre de echipe erau Leii, Vulturii.thinking Sper ca te-am ajutat.

| Emmanuellaa explică (pentru AIisa):

Da...doar astea au fost in anii trecuti, si ideea e ca eu as vrea Cangurii pentru ca am si o melodie...dar nu ar suna foarte bine.