| stefydeea a întrebat:

Buna tuturor. vreau sa va spun ca eu cu un baiat am fost impreuna,dupa ne-am despartit dar eu inca il iubesc.dar acum aproape in fiecare zii ma sarut cu el, se da la mine (cum se zice). Ce inseamna ca inca ma iubeste/place? Vreau sa stiu.

9 răspunsuri:
| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, da este posibil ca sa te iubeasca, altfel nu te-ar mai saruta. In iubire trebuie sa mai acceptati si certuri, ca sa va cunoasteti mai bine si in mofturi nu numai la dulcegarii.

| Alexandru7777 a răspuns:

E vagabont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil so fi rasgandit!

| FemeiaPisică a răspuns:

Dacă nu a adus vorba de împăcare, este posibil doar să profite de tine.

| stefydeea explică (pentru FemeiaPisică):

Ok mersii.ce ar trebui sa ii zic cand mai vrea sa ma sarute?

| FemeiaPisică a răspuns (pentru stefydeea):

Nu înțeleg, prin sărut te referi la atingerea buzelor sau la pupatul pe obraz? Dacă îți atinge buzele, nu este bine ce face! Comunică cu prietenul tău, întreabă-l dacă vrea să se împace cu tine. Nu îți fie rușine să îi spui că vrei să vă împăcați, trebuie să comunicați.

| xBlackDreamx a răspuns:

Si eu am fost cam in aceeasi situatie. Inca mai tineam unul la celalalt, dar nu voiam sa mai fim impreuna. Eram ceva gen intre prieteni si iubiti. Inca ne mai sarutam uneori, chiar daca nu suntem impreuna. Daca nu vrei sa te mai sarute pur si simplu il refuzi, te indepartezi, nu il lasi sa o faca...

| stefydeea explică (pentru xBlackDreamx):

Bine. dar nu stiu daca el ma mai place, si nu stiu cum sa il intreb daca intelegi.

| mona a răspuns:

Stie ca il iubesti si profita de lucrul asta, atunci cand mai incearca sa te sarute sa-l refuzi si intreaba-l de ce face asta daca nu are de gand sa fiti impreuna