| anonim_4396 a întrebat:

Un fost coleg din generală a fost repartizat la un liceu tehnic, la specializarea "materiale de construcţii".
La această specializare sunt doar doi copii: Fostul meu coleg şi încă un băiat, dintr-o altă şcoală.

Ce se va întâmpla cu cei doi? Îi vor muta într-o altă clasă? Bănuiesc că o clasă nu poate funcţiona cu doar doi copii...

Mulţumesc!

Răspuns Câştigător
| GăbițuGabriel a răspuns:

Da, ii v-a muta intr-o clasa urmatoare care se potriveste mediilor lorwinking

2 răspunsuri:
| Mariellahh a răspuns (pentru GăbițuGabriel):

Mai sunt două specializări în liceu. Ei au medii pentru amândouă! În cazul acesta vor alege ei specializarea?

| GăbițuGabriel a răspuns (pentru Mariellahh):

Cred ca da, ar trebui sa fie decizia lor.