| mariacris98 a întrebat:

Unde pot citi cartea "Midnight Sun" de Stephenie Meyer in romana sau de unde pot descarca paginile, dar sa fie in romana.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| mariacris98 explică:

Si celelalte capitole unde le pot vedea? Tot in romana. Mai sunt cateva. Nu e toata cartea. Le vreau si pe celelalte. Dau funda!

| LuHan a răspuns (pentru mariacris98):

Sunt doar 12 capitole.Si eu citesc aceatsa carte dar Stepheny Meyer n-a mai avut inspiratia si n-a mai scris pentru ca s-a suparat ca niste reporteri au postat ilegal pe net primele capitole.xD