| ilcmty a întrebat:

Buna!

Unde pot vedea episodul 1 din sezonul 10 Cireasa de pe tort? L-am cautat pe net dar nu il gasesc...sad
Dau funda. happy

6 răspunsuri:
| Balog_Cristi_1985 a răspuns:

Intra pe prima tv si cauta sper sa te ajute sau

| ilcmty explică (pentru amuzanta):

Cand raspunzi la o intrebare, raspunde cu cap...sti la ce ma refer.Tu vezi ce video mi-ai dat? ALOO...nu mai rapsunde daca nu stii!

| ilcmty explică:

Asa vrei tu sa faci mai multe vizionari la prostia aia de videoclip?

| amuzanta a răspuns (pentru ilcmty):

Am incercat sa te ajut dar daca esti asa de naiva si nu stii sa cauti un episodin din cireasa de pe tort inseamna ca esti...

| amuzanta a răspuns (pentru ilcmty):

Nu am nevoie de vizionari..am vrut sa te ajut dar daca esti proasta pe romaneste nu am ce sa iti fac draguta laughing