| Alrawan a întrebat:

Unde pot vedea ploaia de stele online? ca afara este inorat si n`o sa se prea vada straight face
Funda+Vot!

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Ghinion! --- si la Cluj este innorat---nicio steluta nu se vede!

| robertpaul a răspuns:

Da,afara este innorat. poate va face careva vreun video intr-o zona cu loc senin, din tara... daca este.si vom avea norocul sa-l urce filmuletul, pe youtube.si la mine e innorat((((

| dyaa_9126 a răspuns:

Http://www.ustream.tv/......3%E6%9C%9B uiate aici eu aici ma uit acum. numai sa nu te sperii ca vorbeste in chineza. inca n-am vazut nio steluta nici pe cer nici pe video

| Alrawan explică (pentru dyaa_9126):

O sa se miste ceva acolo, sau ma chiorasc degeaba la o poza? O.o