| hellokittyalba a întrebat:

Urgent! Dau funda celui care imi zice sigur un raspuns corect! Sambata trebuie sa merg in excursie la o manastire si din nefericire sunt pe stop! Ce sa intampla daca ma duc asa si ce sa nu fac? happy

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Faci un rau? ce te controleaza careva la intrare?

bazaconii inventate in trecut cand igiena feminina era precare iar bisericile erau curate si femeile patau covoarele foarte scumpe a popilor. Si hop au zis gata femeile sunt pacatoate cand sunt la menstruatie nu le mai lasam in biserica ca ne murdaresc covoarele.

Ia si te du linistita in excursie si ai grija la igiena personala, lasa tampeniile

2 răspunsuri:
| infinitelove a răspuns:

Daca te duci... ai grija sa nu te patezi, pe acolo nu exista toalete, deci va fi mai greu
eu stiu ca cine se duce si e pe stop, trebuie sa stea la usa, la intrare sau afara caci se considera ca faci un rau si este pacat. doar daca nu stii si iti vine atunci, nu e pacat.
funda?

| hellokittyalba explică (pentru suntserios):

Mersi!