| izabbel a întrebat:

urmeaza sa o cunosc pe mama iubitului meu si vreau sa ii cumpar un mic cadou, ce credeti ca ar trebui sa ii iau? funda!

Răspuns Câştigător
| MadalinaMihai a răspuns:

Cel mai bine merg florile, insa ar trebui sa-l intrebi si pe iubitul tau ce flori sau chestioare ii plac maica-si. Oricum nu te arunca la chestii prea extravagante. Eu am o bratara shambala si i-a placut foarte mult mamei iubitului meu...nah, vezi si tu.

4 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

3 trandafiri albi si o cutie de bomboane
La mine a mers si tot merge de vreo 7 ani happy
Bata!

| Mihaela1964 a răspuns:

Daca mergi la dansa acasa cred ca un buchet de flori e foarte nimerit, exculs ghiveci. Daca va intalniti in oras nu cred ca trebuie sa duci nimic.Numai bine.happy

| ZendyTeam a răspuns:

1. O floare face intotdeauna o impresie buna. Grija ce floare ii cumperi, de preferat cu ghiveci.
2. Un parfum, Un set ceva.

Stima Zendy.

| InnaArkane a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ii cumperi un buchet de flori iar daca te intalnesti si cu tatal poate o cutie de bomboane pentru el. Daca nu vrei sa duci doar flori ai putea sa ii cumperi o cutie de bomboane si un parfum sau niste cercei/colier/bratara.ATENTIE! Nu ii cumpara un ghiveci de flori, arata urat si e ca si cum i-ai cumpara un caine sau i-ai aduce un nepot de care sa aiba grija.Bafta! Si nu cumpara chestii prea scumpe ca sa nu pari disperata sa o impresionezi, fi naturala! Succes! Cu siguranta o vei impresiona si te va placea!