| constant123inescu a întrebat:

Buna va dau vot si funda. am nevoie de site une sunt blugi deia in fata asa mai largi su cu fundul last in jos si de pantofi cu platforma aia taiata si tepi stiti voi va pup pa pa ajutati-ma ok mai pa mersi de tot mai pa pa pa pa

4 răspunsuri:
| misterygirl a răspuns:

Http://www.starshiners.ro/......black.html cauta aici da pe blugi si vei gasi si cu tur, asa cum ai zis ca vrei :*

| misterygirl a răspuns:

Sau asta http://www.deepinvogue.ro/produs/blugiturlasatmexton tot asa cauti blugi, si iti apar, de asemenea gasesti si pantofi :)

| constant123inescu explică (pentru misterygirl):

Mersi da astea le stiu nu le vreau

| misterygirl a răspuns (pentru constant123inescu):

Hmm...altele mai bune nu stiu. sad