| DandD a întrebat:

Va rog ajutati`maaaa
Sunt intr-o relatie de un an jumate, la inceput a fost totul bine, dupa un an am inceput eu cu gesturi nu`mi convenea nimica din ceea ce facea, si m-a inselat mia recunoscut si a zis ca a facut`o ca eu tot timpu cand ne vedem tot comenteam cate ceva si aia era o fata linistita calma si s-a intamplat(2 saruturi)apoi neam des si ne-am impacat si de atunci mie mi foarte frica el s-a schimbat se comporta frumos cu mine, dar mie mi tot frica.Si daca cumva stam jos pe o banca si nu ma ia in bratze eu imd ma gandesc ca daca o are pe alta.si imi e frica, el ma intreaba ca de ce sunt suparata insa ii zic ca nu sunt.Azi de exemplu am fost afara cu el si cu prietenii lui si la 22 am venit acasa prieteni lui au zis ca merg la un baiat acasa sa se ite la un film si m-a intrebat pr meu daca il las si i-am zis ca da il las da nu mult, insa acum mi-e frica ca daca face ceva sunt si 2 fete ambele ai iubit dar una dintre ele merge fara iubit si e de aia mai nha stiti voi si mie imi e frica,saduneori i-am zis si lui asta si mi-a zis""doamne iubita doar pe tine te iubesc nu fac nimic jur"pe moment il cred apoi daca iar vrea sa mearga acasa mai repede sa se joace eu iar cred ca so plikti de mine ca de aia numai sta.sadnu stiu ce sa fac ca mi-e greu.nu pot sa ma des de el pentru ca il iubesc foarteee mult. dati`mi alte ideei va rog:*

inca ceva, oare dupa un an jumate daca mas aranja si eu mai mult ar avea efect sau nu? adica daca mas imbraka mai fain cu tocuri sa ma machez, uneori ma gandesc ca dupa un an si jumate chiar daca ma aranjez nu cred ca are stiu eu ce efeect{el o data a vrut sa se des de mine ca mi-a zis ca nu se mai simte atras apoi m-am aranjat si nha a fost ok insa timpu a trecut si iar nu ma mai aranjez asa mult. mi-a zis acum 5 luni si zic cam asa} Prefer baieti sa`mi raspunde la aceeasta frazalove struck

Va rog ajutati`maaaaaa. Dau funda; x

Răspuns Câştigător
| ccriss a răspuns:

Pff eu zic ca poate atunci cand tea inselat a fost luat de vadl o scapare de moment tear fi vrut pe tine acolo dar daca nu s-a putut. eu zic sa ai incredere in el > si baii :O trebuie sa te aranjezi tot timpu :X eu zic sa-ti faci o schimbate radicala astfel se va reindragosti de tine si nu va avea nici un dubiu ca ce are acasa e cel mai bun :X

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Esti foarte geloasa, si asta il deranjeaza.Il controlezi prea mult,mi se are penibil ca trebuie sa iti ceara tie voie sa mearga cu baietii undeva, e liber, lasa-i si tu putin spatiu.Aranjeaza-te,dar nu tocuri,nu ca o pitipoanca, Machiaza-te simplu, nu te schimba foarte mult.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu stiu,eu nu fac asa cu prietenul,adica,imi spune ca pleaca undeva, si eu la fel, dar nu ne cerem voie reciproc laughing. Asta mi se pare lipsa de incredere intr-o relatie.

| alynutza6820 a răspuns:

Eu cred ca daca se uita la aspectul fizic nu e un tip de treabalaughing. Asta dupa parerea dar daca il iubesti da=i pe plac dar si el sa iti fac tie pe plachappy...Un sfat ca de la FEMEIE LA FEMEIElaughing

| DandD explică:

Ms mult la toti.love struck
la ccriss i-am dat funda pentru ca ea a fost prima si a dat mai detaliatbig grin
Ms mult la toatelove struck
ILB totusi conteaza si parerea mea cand e vb se plece pentru ca e ceva normal zic eu adica eu ii cer lui parerea cand plec undeva:*oricum mersi si mai ast raspunsuriilove struck:*:*Multumesc!