| Dumitritsa a întrebat:

Buna ) va rog ajutor;( deci ieri seara am vazut la stiri ca a ars o casa in satul meu natal, in casa erau 2 copii de 4 si 5 ani, au fost gasiti imbratisati si morti.eu nu ii stiu pe ei(( si azi noapte am visat ca am fost in sat la verisoara mea si casa ei era arsa (( dar ceea ce nu inteleg este ca in fundul casei intr-o camera erau mai multi copii si mergeau incet in cerc tininduse de mina, nu auzeau nimic si parca nu vedeau pe nimeni,, in cerc parca era ceva jos, nu mi-am dat seama ce (((

si astazi a sunat acasa la noi tatal verisoarei mele, dar nu am rs ca nu am auzit telefonul ((

cine imi poate spune ce inseamna asta? ((
va rog ajutati-ma, toata ziua m-am gindit la asta si nu am nici un raspuns;(

va dau funda vot ce vreti.doar ajutati-ma;(

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Creierul nostru este un loc misterios, plin de necunoscuturi, cateodata visele pot semnifica multe, parti din viitor, din trecut, lucruri de care ne temem etc, chiar daca unii spun ca astea sunt prostii, o spun pentru ca oamenii nu folosesc in totalitate creierul si normal ca nestiind de acele lucruri pretind ca nu exista...
Poate insemna multe lucruri, acei copii pot insemna niste suflete, cineva mort, sau ceva/cineva care incearca sa protejeze pe un om, adica cel din mijloc pe care tu nu ai putut sa-l vezi.
Ca sa te mai linistesti, suna-l pe tatal verisoare-i tale si intreaba-l daca ei sunt bine, si daca da, inseamna ca acel vis, a fost o redare, a fricii tale, frica pe care ai avut-o atunci cand ai auzit de casa arsa, ingrijorarea care te-a facut sa te gandesti la ce-i mai rauwinking
Succes si sper ca nu ii s-a intamplat nimic verisoarei tale...

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai manca fasole inainte de culcare

| WholeWorld a răspuns:

Daca ai visat inainte de a vedea stirea era ceva bizar dar daca ai visat dupa ce ai vazut stirea e clar ca ai fost atat de ingrijorata in cat pana si noaptea te-ai stresat si asta a fost cauza visului
ps:visele is ceva de ne explicat plus ca asta inseamna ca tii mult la satul tau natal

| toxik a răspuns:

Intotdeauna tine minte de un lucru.cand visezi ceva de rau, niciodata sa nu te temi de acel vis, pentru ca de multe ori se adevereste (la mine se intampla tot timpul). este posibil sa fi visat acei copii deoarece te-ai ganditit la cine a fi putut sa fie cei care au ars.winking

| DekaroN a răspuns:

Pai in locul tau as fii sunat acasa la verisoara ta si as intreba-o ce s-a intamplat sau m-as duce acolo sa verific

| Manowar a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor.tare faza