| FirstCookie a întrebat:

Va rog dati. mi si mie un site unde arata cum sa acordez chitara ( Mentionez : am chitara clasica ).

3 răspunsuri:
| numedecod143 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=cUOuYbWvtVI te mai uiti si tu pe acolo

| վፀiፀፀ a răspuns:

Pe acest site http://www.tabulaturi-chitara.ro/lectie/index/4/Acordarea_chitarii.html su iti arata cum sa acordezi chitara dar iti spune foarte clar si precis.

P.S: Cu acest site am invatat si eu sa acordez chitara nu in foarte mult timp;) Bafta`!