| Julyly2089 a întrebat:

Bună! Voi ce ați făcut la majoratul vostru? Eu voiam sa fac o petrecere, dar parintii mei au venit cu propunerea sa mergem în Londra sa vizitam si sa mergem si la un concert Billie Eilish care îmi place foarte mult.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Clasica petrecere cu colegii de liceu. Nimic deosebit cum ar fi mersul la Londra

| Violleta2022 a răspuns:

Fa o excursie peste hotare!
Petrecerile nu se mai poarta, ca sunt bani aruncati ca sa-ti imbeti colegii si necunsocutii, ca la sfaristul zilei nimeni nu da doi bani pe tine, dar vin sa amnace si sa bea pe gratis.

Afara, in occident este taman pe dos, prietenii iti organizeaza petrecerea la u restaurant si ei platesc toata consumatia, inclusiv a ta, a celui care este sarbatorit.
.