| Mia999 a întrebat:

Bună, voi participa la un concurs de talente și îmi trebuie o descriere scurta despre mine și momentul meu.(cânt) Ma puteți ajuta cu idei? Mulțumesc mult

4 răspunsuri:
| AlexSgJ a răspuns:

Pai poti incepe asa : Ma cheama... si am venit pentru a canta, si sa va impresionez.

| Mia999 explică (pentru AlexSgJ):

Nu ceream ajutorul pentru astalaughing)), pentru ca e evident ci...altceva, ceva mai mult, o descriere ca cea pentru balul bobocilor.

| R0R0 a răspuns:

Buna ziua.Numele meu este (),sunt din (), am () ani.
In aceasta zi /seara ma aflu aici, desi emotionata, ca sa va incant. Si voi reusi, sper. Acest cantec i-l dedic cu tot dragul (), care a fost pentru mine ().
Sper sa va placa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Salut. Eu sunt Mia (aşa scrie la numele tău). Îmi plac biscuiţii şi dintotdeauna mi-am dorit să o întreb pe profesoara mea de sport ce înălţime are."

Adică... Ceva mai diferit parcă schimbă momentul.
Ce am zis eu e doar un exemplu, tu poţi oricum să înlocuieşti ce am zis.