| baloghabigail a întrebat:

Buna,vreau sa aflu daca persoana iubita ma iubeste. Dati-mi idei de siteuri pentru teste de iubire.

Răspuns Câştigător
| aura36 a răspuns:

Nu o sa mearga cu site-uri... ori iti iei inima in dinti si o intrebi, ori nu o sa stii niciodata si o sa ti-o ia altul inainte

5 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

In nici un caz nu prin teste de pe net o sa afli daca te iubeste sau nu. Astea sunt copilareli. Trebuie sa iti dai seama daca te iubeste din felul cum se poarta cu tine, din cata atentie iti ofera si asa mai departe.

| hurricaneX a răspuns:

Eu ti-as recomanda decat sa faci tot felul de teste facute de oameni plictisiti sa incerci sa-ti dai seama singura, testele nu te ajuta cu nimic.
In concluzie, daca sunteti prieteni, iti va da de inteles.

| MrSoapte a răspuns:

Nu-mi vine sa cred ce citesc! Tu chiar n-ai nimic in creieri!

| InGeRaS126 a răspuns:

Eu iti zic sa o cunosti
si o intrebi sau sa ii spui tu

| baloghabigail explică (pentru MrSoapte):

Nu iti dau funda! 1