| eu_5690 a întrebat:

Buna!
vreau sa slabesc dar nu ma pot aptine de la mancare,
adica la scoala nu pot sa nu mananc si ce as putea eu sa mananc sanatos la scoala crying
iar acasa vin infometata si mananc destul de mult
am 1, 60-65 si 50 kg
help me (sfaturi)
(vreau sa mentionez ca de burta nu sunt multulita)

4 răspunsuri:
| cosmin21 a răspuns:

Vai dar ce grasa esti...

| kriss_1841 a răspuns:

Si eu am aceeasti problema.:-s incearca sa nu mananci dupa ora 18:00 si sa faci sport inainte sa te culci sa faci cateva abdmenethinking genoflexiuni chestii din astea si sa alergi searabig grin pe un teren crede-ma ca o sa reusesti sa slabestibig grin aa si inca ceva bea macar 2 l de apa PLATA /zibig grin succes

| EojiKumnE a răspuns:

pai mananca de dimineata cat sa te saturi la scoala nu manka nimic si cand ajungi acasa poti manka ce vrei si daca simti ca ai mankath foarte mult bea multha apa si pana a doua zi numai mankawinking eu asa am fkth si nu m-am abtinuth de la nimic si am slabith 6 kg in 2 luni big grin succes!

| rayny a răspuns:

Depinde si cat ai in inaltime dar te sfatuiesc sa mananci mai sanatos de examplu poti sa mananci fructe pentru ca au un rol important in arderea caloriilor happy