| ColorWorldFantezi a întrebat:

Vreau sa slabesc vreau niste sfaturi mai lungi de cel putin 12 randuri. Dau funda plus vot.

Răspuns Câştigător
| Jessica a răspuns:

Bună.
Dacă vrei să slăbești nu mânca dulciuri, fast-food sau mâncare grasă.
Îți voi da un exemplu de program:
Mic dejun - 2 felii de pâine ( prăjite ) cu cașcaval și un măr.
Între mese poți mânca un baton fitness.
Prânz - o supă caldă de tăieței și la felul 2 o salată de varză.
Cină ( ar fi bine să nu mănânci după ora 19:00 ) - piept de pui la grătar, iar la desert poți mânca un iaur sau să bei actimel.
Încă ceva: să nu bei suc.
Te-ar ajuta și dacă ai merge în parc să alergi o oră pe zi, mai ales că este vară.
Sper că te-am ajutat!