| Bella12 a întrebat:

:-x... Ce parere aveti despre Liceul Militar de la Campulung? thinking Sunt a 8`a si ma gandesc sa ma duc acolo dar nu stiu sigurthinking
:**

4 răspunsuri:
| sububu1234 a răspuns:

Depinde daca iti place asa ceva de ce nu... dar eu iti zic am un prieten care e acolo in clasa a 10-a si nu prea e incantat. adica pnm e un liceu izolat in munte cu un mic orasel langa el care ai 2 -3 baruri acolo si alea tot degeaba ca nu prea ai voie cu bautura ..parerea mea e ca ia si iti traieste viata de licean la maxim ca sa nu iti para rau mai tarziu si daca te pasioneaza neaparat armata poti da la academie si din clasa a 12

| AdrianEC a răspuns:

Cred ca ar fi mult mai bine colegiul militar licel "dimitrie cantemir", este foarte frumos, dar in acelasi timp si mult de muca, daca vrei sa intrii la un asemenea liceu mai bine tragi tare(de carte)big grin

| Bella12 explică (pentru sububu1234):

La asta ma gandeam si eu...Adica daca e izolat si chestii nu poti sa iesi la distractii cu prietenii sau pnm cum e la un liceu normal. Daca ai chef faci ora daca nu, nu o faci si... serios nu stiu ce sa facthinking

| sububu1234 a răspuns (pentru Bella12):

Parerea mea nu te du acolo... o sa regreti ca iti vei pierde cei mai frumosi ani...