| leexxu a întrebat:

Bunalove struck...Hei voi, cei dupa TPU dati raspunsuri pentru funda sau pentru a ajuta o persoana? P.S: scuze categoria

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Raspund pentru a-i ajuta pe altii, dar si pentru a ma ajuta pe mine. Deseori deschid intrebari si ma uit la raspunsuri apoi inchid pagina si asta pentru ca doresc sa aflu ceva ce nu stiam. De multe ori si am avut nevoie de ajutor si l-am gasit poate chiar aici, pe site. Si asta m-a facut sa vreau sa intorc aceasta bunavointa acelora care m-au ajutat.
Imi place sa raspund, caci imi place sa scriu. Articole, eseuri. Si de fiecare data vad in a raspunde la o intrebare o oportunitate de a-mi dezvolta pasiunea.
In orice caz, raspund numai la ce stiu. Daca nu sunt in tema, prefer sa nu dau informatii eronate.

Multa bafta!

8 răspunsuri:
| Genessis a răspuns:

Dau raspunsuri pentru a ajuta o persoana.Acest site este facut pentru ajutor, iar cel mai bun raspuns primeste funda.Nu e un site de cersit funda, mi se pare ceva banal lucrul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa ajut, si uneori doar ca sa comentez si sa ma distrez. Dar in general incerc sa ma fac utila.

| smookie2 a răspuns:

In primul rand, cand o persoana scrie aici este evident ca are nevoi de ajutor deci atunci cand ii raspunzi o ajuti, iar dupa daca acea persoana considera raspunsul mai folositor decat celelalte i se acorda acea "FUNDA".

| Xtadelo a răspuns:

Dar tu, pui intrebari din lipsa de ocupatie? thinking

| 克里斯提 a răspuns:

Pentru a ajuta oamenii. Funda o dai tu doar daca te-a emotionat mesajul sau te-a ajutat foarte mult.

| leexxu explică (pentru Xtadelo):

Nu...eram doar curioasabig grin

| EcstasyDubstep a răspuns:

Nici una nici alta thinking Dar am o satisfactie de sine cand raspund laintrebari cool laughing

| Zoet a răspuns:

Desigur. happy