| FlorinVictor20 a întrebat:

Buna ziua. A si dori sa stiu parerea voastra.Eu si prietena mea,ne plimbam pe strada,la sat,eu fiind o fire mai nebunatica,i-am dat cateva palme la fund(incet ),mentionez ca nu era nimeni pe strada decat noi doi,de la chestia asta a facut ditamai scandalul, ca sunt un nesimtit, etc. Vreau sa stiu si parerea voastra.

13 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, așa ești.

| Continchiscontsters a răspuns:

Nicio femeie sau fata nu trebuie tratată în felul ăsta dacă tu te comporți cu ia așa și o tratezi în halul ăsta de urăt și nesimțit pe strada fie ca era nu erau oamenii prin preajma voastră cei faci tu ei și cum te comporți cu ia față de ia asta spune multe despre tine ca om ca bărbat ca iubit sau prieten.

| Continchiscontsters a răspuns:

Nu ași vrea să-ți explic ce ești de fapt ca miași murdărie gândul și vocabularul sper să-și dea seama cine este cu tine într-o relație sau prietenie că nu ești ce trebuie cu Adevărat și nu o iubești cu Adevărată o tratezi urât rău frate foarte urât nu mai face asta la nicio femeie sau fata vreodată încetați sa mai aveți așa comportamnete cu cei dragi vou nu mai fiți descentrați și abțineți-vă controlați a măcar dacă asta este sa fiți în natura voastră nu mai dați pe afară asa comportamente căci nimeni nu este obligata să-le vadă sale suporte nu mai fiți asa frate fiți bărbați nu...

| Continchiscontsters a răspuns:

Contează enorm enorm frate cum tratezi cei dragi ție cum îți vezi oamenii care chiar contează cu Adevărată pentru tine cum te comporți față de ei cum vorbești cu ei nimeni nu vrea sa vadă cum îi dai tu ei palme ei ori unde ai fi dat niciodată sa nu ricidi mâna la o femeie și fata nu te face bărbat și nici un macho nu ași vrea să-ți spun ce te face de fapt sa fi ca om mași simțit prost să-ți spun sincer mar durea să-ți vorbesc așa de asta cel mai bine afli singur ce ești și cine ești ca om prin propile tale fapte.

| Continchiscontsters a răspuns:

Părere mea nu-și mai are rost și nici valoare atâta timp tu îți tratezi oamenii de lângă tine în halul asta niciodată sa nu mai faci asa este urât frate nu mai face așa.

| anonim3247 a răspuns:

Dacă ea a reacționat așa caută alta că pierzi vremea cu aia.

| darrio2007 a răspuns:

Da, ai fost nesimtit. Nu se fac asemenea gesturi chiar daca ti-ar fi nevastă.
Dovadă de proastă educatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, chiar esti un MARE NESIMPTIT!
Ai face bine sa-ti ceri scuze si sa nu mai repeti gestul!

| anonim3247 a răspuns:

Ce vi se pare nesimțire la 24 de ani să facă așa unul cu prietena?

| anonim3247 a răspuns:

La 24 de ani una după reacția de care spune el merita să o lase imediat el și să caute alta.

| Fatamuntilor a răspuns:

E un gest nepotrivit.

| VoidEternal a răspuns:

Dacă e iubita ta, a exagerat grav.

| FlorinVictor20 explică (pentru VoidEternal):

Da,e iubita mea de 2 ani