| Roberta-Mariana_Penescu_1997 a întrebat:

Am pierce in limba de un an si 1 luna si am primit un pierce de la o prietena si l-am inlocuit pe al meu si de cateva zile am limba umflata putin inainte de gaura si am observat ca mi-a iesit un pic de puroi cred.ce as putea sa fac? va rog frumos. ajutati-ma.multumesc mult!

5 răspunsuri:
| Iuliambt a răspuns:

S a infectat.
Ai dezinfectat pierce ul înainte sa l pui? Erai curata pe maini?
Trebuie sa ai mai multa grija cu igiena în ceea ce privește pierce urile.
În general trece de la sine, însă dacă se înrăutățește treaba și se umfla mai tare sau orice altceva, ar trebui sa te duci la un medic.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Mergi la medic la orl pentru ca s-a infectat limba.

| Roberta-Mariana_Penescu_1997 explică (pentru Iuliambt):

Multumesc mult!

| Chubby2104 a răspuns:

Foarte probabil s-a infectat.
Iti recomand să mergi la doctor.