| Rebeca21121 a întrebat:

caut un job de pe calculator gen translator engleza ma pricep foarte bine la engleza. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Radu_Pirlog_1999 a răspuns:

Ma tot intreb ce dracu inseamna SWAG? imi poti spune te rog?

| Rebeca21121 explică (pentru Radu_Pirlog_1999):

SWAG - cel mai folosit cuvant din tot universul. Fraieri il folosesc, copii tai il folosesc, postasul il foloseste, si chiar si cainele tau il foloseste! in general porti sapcile acelea pe o parte, si fundul tau atarna ca a unui prost pentru ca pantaloni sunt jumate trasi in jos pe picioarele tale albe.Ca sa lamurim mai bine cuvantul Swag el inseamna (SWAG-Secretly We are Gay -In secret suntem Gay ). Este un cuvant de astfel care inseamna ca te reprezinti pe tine insusi/modul in care te reprezinti pe tine, haine exagerate, umflate, sapci de c&cat, p%^is mic si de fapt un fel de a spune ca iti e frica sa iesi din dulap.