| raperul99 a întrebat:

Buna ziua, sunt adolescent varsta 18 ani si ma masturbam foarte rar adica de 2 ori pe zi la 2 zile sau chiar zile incontinu, iar acum am inceput sa deduc chestia asta si sa o fac 1 data la 2 saptamani, este recomandat sa o fac sau ar trebui sa ma abtin de tot? Sunt curios daca aduce un beneficiu sau ceva, adica dupa 16 zile tot la fel ma simt nu prea imi dau seama daca mi aduce energie sau nu. Va multumesc

2 răspunsuri:
| Anonimboy111 a răspuns:

16 zile? cum ai reusit?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista nicio recomandare in niciun sens. Daca simți nevoia o faci, daca nu nu.