| alinanicoleta99 a întrebat:

Bunaa big grin am un telefon Samsung corby s3650 si vreau sa-l vad partea rea este ca are ecranul spart insa acesta poate fi reparat cu maxim 100 lei... avand in vedere ca el merge perfect. il vand cu 150 lei este interesat cineva?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Repara-l tu si il dai cu 250tongue

| alinanicoleta99 explică (pentru anonim_4396):

Acum vreau sa - mi iau altul si de asta il vad., ca daca era asa il reparam si il foloseam worried

| BeInnocent a răspuns:

Eu una nu cred ca il cumpara cineva. De ce? pentru ca telefonul costa cam cat ai zis tu, 150 lei.Atata costa el fara spartura. Avand in vedere ca e vina ta ca l-ai spart, nu cred ca acea persoana e obligata sa plateasca si reparatie pentru greseala ta, fara suparare.

| alinanicoleta99 explică (pentru BeInnocent):

Un telefon nou Samsung corby costa 400 lei happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru alinanicoleta99):

Nu cred ca ar vrea nimeni un telefon cu displayul spart, asa ca... daca vrei sa-l vinzi, trebuie sa-l repari happy o seara placuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru alinanicoleta99):

Te inteleg dar, repara-l si pretul de 250 e acceptabil.

| alinanicoleta99 explică (pentru anonim_4396):

Ok mersi de parere