| elenaakexua415 a întrebat:

Buna! Particip la balul bobocilor si am o proba pe perechi, perechea mea este baiat si trebuie sa facem ceva impreuna ca si proba de pereche. Ce am putea face in afara de dans si sceneta? Va rog mult, am mare nevoie de ajutor

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Orice: sa desenati impreuna, sa pictati, sa cantati un duet, sa dansati, sa mimati ceva... prea multe optiuni nu avtei, fiindca nu va cunoasteti d emulta vreme si nici nu sunteti in alt mediu, ci intr-o sala in fata colegilor de liceu.