| leexxu a întrebat:

Bunaaa.Am facut la scoala tombola cadourilor.Si am picat cu un baiat...mai imposibil, cu care nu prea ma inteleg.Adica..ne-am cam certat.Si nu stiu ce sa-i iau. Vreau ideeeii.

Răspuns Câştigător
| CosminC86 a răspuns:

Buna! Daca tu consideri ca badaranul nu merita niciun cadou, atunci poate n-ar trebui sa-i iei nimic. Sau i-ai ceva care il reprezinta, poate o pusculita in forma de porc. rolling on the floor

6 răspunsuri:
| valyutza a răspuns:

I-ai si tu un lantisor sau ceva de genu... funda!

| Iulian922 a răspuns:

Pai daca mai aveti in strop de prietenie, incearca sa te impaci cu el, iar daca nu afla ce-i place lui de la cineva sau printr-un plan cum ar fi : - Bai (numele) eu vreau sa-ti cumpar (si zici ce vrei sa-i cumperi) si daca dupa aia el o sa zica nu si daca o sa iti si zica ce cadou vrea e si mai bine. Sau poti s-o faci forta. Sper ca te-am ajutat!

| susanumarian a răspuns:

Aici gasesti tot ce vrei e cel mai tare sait http://cadourihaioase.ro/......-c-47.html vreau funda

| SookiexD a răspuns:

Un tricouhee hee

| leexxu explică (pentru CosminC86):

Sincer...chiar ai dreptate! cred ca o pusculita in forma de porc o sa-i iau...un porc chiar marelaughingDar pusculita in forma de bou nu exista?rolling on the floor)

| CosminC86 a răspuns:

Apropo am scris gresit "i-ai", acum am vazut. happy