| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaa :*:*, deci nici nu stiu cu ce sa incep mai intai si intai straight face deci am fos impreuna cu un baiat 1 an happy acum de vreo cateva saptamani mai vb asa prin sms,pe mess,am chiar si parola lui dl id si el de asemenea p a mea,mai intru asa din cand in cand si ma uit la conversatii adica si el face la fel big grin,vad ca incearca sa mai cunoasca si alte fete straight face si eu mai fac la fel, dar doar asa pe mess, ptca stiu ca v-a vedea asta big grin chair daca nu mai suntem impreuna inca suntem gelosi, dar nici impreuna nu mai putem fi ptk imediat ne certam in maxim 5 min gata (ceartaa) de asta ne-am si despartit, in ultimul timp s-a schimbat ft mult, face numai prostii straight face e ft indiferent cu mine sad acum vreo 3 zile in urma, tot asa de abia vb cu mine,mereu astepta sa-l bag doar eu in seama,si vb asa,, de parca l-as plictisi straight face si la un moment dat i-am spus ca m-am saturat de figurile astea ale lui, k nu mai suport sa vb asa cu mine, si k vreau sa o terminam de tot si i-am mai spus ca nu devine mai interesant cand face faze din astea ci mai degraba e super enervant straight face si el cica "bine, pa" nu am mai vb cu el de vreo 3 zile..insa mi-e cam dor straight face si acum vreau sa-i arat ca nu ma mai intereseaza persoana lui,si ca nu sufar dupa el, vreau sa-i arat ce a pierdut vara asta o sa ma duc la bunici mei adica unde e si el (are o slabiciune pentru mine cand ma vede in fustita scurta laughing ) si vreau sa-i arat ce-a pierdut, vreau sa ma port cu el asa..nush cum sa zic thinking ca si cum e doar unul dinte amicii mei,sa fiu draguta cu el sa zambesc mereu etc, de obicei baietilor le place mai mult ceea ce nu pot avea >:, si acum nu stiu daca sa-i mai dau vreun sms, adica vreau sa incep de acum sa fiu asa draguta si sa-i arat ca nu ma mai intereseaza ci doar il vad ca pe un simplu amik big grin...va rog am nevoie de sfaturi..si ma gandesc ca daca o sa fac acum primul pas, adica iar sa-l bag eu in seama chiar daca tot eu am fost aceea care a pus punc! dar chair nu mai suportam! sad ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| suzan a răspuns:

Daca este gelos iar voi abia v-ati despartit si el nu te mai baga in seama ca inainte poate incearca sa te uite