| anonim_4396 a întrebat:

Bunăăă TPU, am o pagină pe facebook pentru statusuri,poze, melodii etc...şii se pare că nu e prea multă lume activă sad. Voi ce părere aveţi despre ea, merită să o păstrez sau să o şterg?

4 răspunsuri:
| patricia5 a răspuns:

Pastreza pagina! rau nu face.

| LikeARollingStone a răspuns:

Nu pot sa imi dau cu parerea despre pagina ta daca nu am vazut-o! Insa, ca un sfat as putea sa iti spun sa incerci sa fii mereu activa si sa scrii chestii originale si atunci o sa vina lumea si la tine pe pagina.happy

| Rockart a răspuns (pentru NoBigName):

Şterge-o! Sunt n pagini de genu'.