| anonim_4396 a întrebat:

Bunăăă TPU, am o pagină pe facebook unde postez statusuri, poze, melodii etc...şii nu prea e multă lume activă :( Ce pot sa postez ca sa atrag fanii?

https://www.facebook.com/pages/Viatza/470298963026811?fr ef=ts

4 răspunsuri:
| SophieCrazyGirl a răspuns:

Postează multe jocuri pe zi și poze. Caută admine la pagina și fă schimb de likes cu alte pagini. happy

| 0x11111051 a răspuns:

Chiar se cauta admini? Si unde trebuie de scris? Caci daca as fi, as ai adauga o categorie:

Comics-uri din Ru-net

| LexuDeea a răspuns:

Da se cauta admini. esti interesat?

| 0x11111051 a răspuns (pentru LexuDeea):

Poate da, poate nu. Nu stiu big grin