| NoBigName a întrebat:

Bunăăă TPU, am o pagină pe facebook unde postez statusuri, poze, melodii etc...şii nu prea e multă lume activă :( Voi ce părere aveţi despre ea, să o păstrez sau să o şterg?

https://www.facebook.com/Maaagicwords

Răspuns Câştigător
| FaraIdeiDeNume a răspuns:

N-ai pentru ce, sper sa te fii ajutat >:D<.L-am trimis bine, dar vad ca a luat si vrigula in considerare ca sa fie cat mai bine :) : http://www.facebook.com/Captive

10 răspunsuri:
| FaraIdeiDeNume a răspuns:

Eu zic sa o reincepi happy, schimba-i titlul, in primul rand, baietii cand vad asa titlu ceva fug ca satana de tamaie laughing. Am vazut ca te-ai ajutat si de alte pagini pentru a strange like-uri, dar sunt cam putine incearca sa te asociezi cu mai multe happy, incercati sa compuneti o poveste interesanta, poti vedea asa ceva pe aproape toate paginile, povestiile strang like-uri si commenturi big grin. Daca mai ai nevoie de sfaturi sunt aici big grinbig grinbig grin

| NoBigName explică (pentru FaraIdeiDeNume):

Nu prea văd băieţi care să se uite pe genul ăsta de pagini, iar dacă sunt, nu mulţiwinking oricum poţi să-mi dai nişte idei de titluri?

| FaraIdeiDeNume a răspuns (pentru NoBigName):

Sunt, dar nu recunosc laughing. Pai titlu pentru o pagina cu statusuri muzica si altele : Playing with words sau versurile raului sau marii laughing, Gata stiu Rimele Raiului si ale Iadului sau doar ale Raiului / Iadului cum vrei laughing, Doar Noi, Scosi din mp3.

| FaraIdeiDeNume a răspuns (pentru NoBigName):

Hey, am vazut ca ai facut poveste happy, ma bucur ca mi-ai ascultat sfatul, dar cere si o parere 2 laughing, si asa, dezvolta actiunea ca sa fie cat mai mult suspans in cat sa fie determinati sa dai like si comment big grin

| NoBigName explică (pentru FaraIdeiDeNume):

Mdaaa, pai treptat o sa creasca si supsansul.

| FaraIdeiDeNume a răspuns (pentru NoBigName):

Am observat ca ai facut pagina, in jur de acum o luna, pentru o luna mi se pare ok nr. like-urilor :), incearca sa te " asociezi " cu aceasta pagina : http://www.facebook.com/Captive, are multe like-uri deci si tu vei strange cateva cu ajutorul publicitatii, am vazut ca ai schimbat numele :)...

| NoBigName explică (pentru FaraIdeiDeNume):

Da am schimbat numele, mersi pentru idei happy iar in legatura cu pagina pe care ai spus-o nu imi apare, zice ca nu este gasita acea pagina...esti sigura ca mi-ai trimis bine?

| love999 a răspuns (pentru FaraIdeiDeNume):

Aia e pagina ta? Pot fi si eu admina la ea?

| FaraIdeiDeNume a răspuns (pentru love999):

Imi pare rau, nu e pagina mea sad.