| byencutzaoo1 a întrebat:

BunaTpu! acum cateva luni a murit tatal meu si vreau cateva texte ca sa le imprimez pe fotografia lui, nu stiu daca ati inteles.va rog mult ajutati-ma, dau funda numai sa ma ajutati

2 răspunsuri:
| manolo a răspuns:

în primul rând condoleanţele mele! Poza este scoasă pe hârtie fotografică sau este digitală (în calculator)? Dacă este în calculator, nu este multă treabă(cu photoscape poţi adăuga text pe poze, umbre şi efecte http://www.photoscape.org/ps/main/download.php) o poţi edita, apoi pe un stik o duci la fotograf şi ţi-o scoate gata modificată de tine pe hârtie, iar dacă este pe hârtie, atunci du-te la un studio foto din oraşul tău şi ar trebui să poţi rezolva. Dacă nu, măcar ei ştiu mai bine unde să te îndrume. Baftă!

| manolo a răspuns (pentru manolo):

Http://www.photoscape.org/ps/main/download.php Nu funcţiona linkul de mai sus. L-am repostat aici.