| Iliincaa a întrebat:

Buuunaa TPU! As vrea si eu niste statusuri despre o fata care se credea " ce mai buna prietena a mea". Povestea e: eu am luat-o cu mine la un curs de teatru. ma rog nu conteaza asta. dar ea s-a inscris la acel curs si mi-a furat prietenii..de exemplu eu ii spuneam unei fete mats si ea stia si acum ii zice asa, iar mie nu imi convine. Si acum face si pe sefa cu mine.
Ceea ce vreau e niste statusuri sa o fac sa se simta rau.
Multuuuumeescc! Funduuulitzaa la cel/ cele care imi plac cel mai mult :*.
P.S. Scuuzati categoria >:".

3 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Un text scris la statusul de pe messenger nu poate să o afecteze încât să se simtă rău! Dacă foloseşte un alint de la tine înseamnă că îi place acel alint. Discută cu ea, nu te răzbuna aiurea cu nişte texte!

| Iliincaa explică (pentru FemeiaPisică):

Nu asta vreau sa spun, doar ca acea fata pe care o alintam eu era cea mai buna prietena, iar acum e mai buna prietena cu ea decat cu mine, la fel si celelalte. Iar acum fata care mi-a furat prietenii ma critica, ma face in toate felurile iar acel "status " nu il pun pe mess. Il trimit ei personal.happy

| Iliincaa explică:

Mda. si am uitat sa spun. acum flirteaza cu iubitul meu. straight face