| zzy28 a întrebat:

Buuuuuna! vreau si eu niste statusuri de indiferenta pentru persoanele care nu stiu decat sa critice.puppy dog eyes :*:*:*

2 răspunsuri:
| AndyLavy a răspuns:

Daca iti spui astfel de statusuri nu inseamna ca esti indiferenta, ci din contra ca iti pasa de parerea lor. iti potmspune un status care sa nu aiba legatura cu ele, si asa isi vor da seama ca nu iti pasa si ca nu le dai importanta, nu dandu-le apa la moara

| zzy28 explică (pentru AndyLavy):

Vreau sa le arat ca ei nu sunt atat de destepti precum par, si ca falsitatea si prostia la ei sunt lucrurile de bazahee hee blushing.:*