| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a întrebat:

Ca tot s-a dus vacanta.
Aveti idei cum as putea supravietui perioadei de 20 aprilie-19 iunie?
Cum sa fac sa treaca timpul mai repede la ore? idei?
Trebuie sa ma pregatesc de acum pana nu e prea tarziu. deja ma vad stand in banca si memorand chestii neinteresante crying(

11 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Joaca-te pe telefon sau mananca in ore, trece mai repede, joaca-te x si 0 cu colegul de banca eu asa fac mereu laughing.

| AFR81 a răspuns:

Eu urmaream livescoruri pe telefon in timpul orelor, avand bilete la pariuri puse. Nici nu imi dadeam seama si deja se suna de pauza. Gaseste-ti ceva de facut si o sa treaca imediat cursurile.

| Innsbruck a răspuns:

Asculta muzica

| FaraNume08 a răspuns:

Mananca un castravete, asa o sa treaca mai repede laughing big grin.

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 explică (pentru kar1GaNNN):

Pai la x si 0 nu se joaca nimeni cu mine ca ii fac pe toti si se oftica si aia incep sa se joace pe iphone si eu. pl nu am pe ce laughing)

| kar1GaNNN a răspuns (pentru NarutoGokuIchigoHarryPotter567443):

Tu te joci pe tableta laughing

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 explică (pentru AFR81):

Vreau si sa economisesc bani. no? ca tot vine vacanta

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 explică (pentru FaraNume08):

O sa ma certe comunistii de profesori ca nu dau si la ceilalti laughing

| Innsbruck a răspuns (pentru NarutoGokuIchigoHarryPotter567443):

Pe telefon, la casti laughing
fac asta in fiecare ora, aproape

| FaraNume08 a răspuns (pentru NarutoGokuIchigoHarryPotter567443):

Le dai cu un bostan in cap rolling on the floor), apropo sa nu uiti sa-mi dai si mie castravete laughing...