| lLexii a întrebat:

Cam cati bani mi-ar trebuit sa ma mut in SUA? Oricum am auzit ca nu prea obti Viza daca vrei sa te muti de tot dar asa... Sau cati bani imi trebuie pentru a plati o facultate de acolo ca nu cred ca iau eu bursa! :* Funda raspunsului cel mai concret! :*

Răspuns Câştigător
| crynys a răspuns:

Pentru viza iti trebuie cel putin 10.000 dolari in cont, si alte dovezi ca te intorci inapoi in tara si nu ramai acolo cum ar fi o casa pe numele tau, o afacere. Mai exista loteria vizelor iar cei care castiga nu pleaca mereu si isi vand viza cu 5000-6000 de euro. Sau sa te mariti cu un american si te ia el acolo.

3 răspunsuri:
| lLexii explică (pentru crynys):

Sunt baiat! rolling on the floor. Si. Oh` eu vreau sa plec peste vreo 6-7 ani decii. Poate se schimba porcaria asta cu viza si! Vad eu pana atunci! happy

| crynys a răspuns (pentru lLexii):

A esti baiat lol din poza de aici nu pari laughing In fine poate se schimba porcaria cu viza si ultimu din Romania sa stinga lumina. Succes

| lLexii explică (pentru crynys):

Multumesc! Hai ca totusi sunt de treaba si iti dau funda! big grin Pune si tu niste intrebari sa am si eu macar 3 funde! blushing