| LCD a întrebat:

Cand iesim.de cele mai multe ori. el vb cel mai multhee hee
pe mine nu ma deranjeaza. el imi zice sa mai vb si eu laughing dar chiar nu am idee. ce subiect sa abordez?

7 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Poate nu aveti nimic in comun, vorbesti si tu despre orice: cand nu cunosti pe cineva vorbeste despre timp, este unicul subiect pe care il poate aborda orice persoana(ce frig este, mie imi place vara sa stau la o terasa etc), sau despre scoala/lucru, familie, prieteni, locuri vizitate, visurile tale, mancarea preferata, hobbyuri. Doar asa poti descoperii lucrurile pe care le aveti in comun si viitoarele subiecte de discutie.

| blunts a răspuns:

Joaca-te adevar sau provocare cu el...

| cipy a răspuns:

Eu tot asa problema am crying cin el imi zice sa mai vb si eu, sa incep o tema nu am idee ce sau mai bine zis mii frica sa nu i se para stupida acea tema sau altceva, dar el parca imi cunoashte gindurile si tot el incepe primul. Ne-am si certat de multe ori dar tot nu am gasit solutia spre ca tu esti mai norocoasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haaaaaaa, colaboreaza, raspunde-i la intrebari, colectii, hoby-ri, muzica, divertisment, timp liber, ce mai citeste ce mai vede...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste-i despre cantaretii si melodiile tale preferate, recita-o poezie sau mai multe, jucati un Scrabble asa nu trebuie sa vorbiti prea mult, povesteste-i despre tine cand erai mica, actorul tau preferat, in fine NUMAI lucruri reale, cand ai epuizat ideile spune-i ca trebuie sa te intorci acasa...

| Andreea_7879 a răspuns:

Ai putea sa te consulti cu prieteni lui despre ce ii place.Baietilor nu le plac fetele mute.Succes^^

| 1214 a răspuns:

Buna! Eu sunt Irina. Am 9 ani si sunt din Galati. parerea mea este:
Vb cu el despre ce ii place