| Orolacrimioara a întrebat:

Cand si unde incep preselectiile next star 2015?

Răspuns Câştigător
| alexealexandru55 a răspuns:

Imi pare rau dar nu mai sunt am fost si eu sa ma inscriu. acum trebuie sa incepe sa se difuzeze joia din noua si sa ne anunte daca am trecut sad imi pare rau

6 răspunsuri:
| Adutza_Alesandra_1990 a răspuns:

Vineri, 23 mai 2014: Constanţa, Casa de Cultură a Sindicatelor - ora 12:00

Sâmbătă, 24 mai 2014: Tulcea, Palatul Copiilor - ora 10:00

Duminică, 25 mai 2014: Galaţi, Palatul Copiilor - ora 10:00

Atata stiu pentru mai multe imformatii cauta pe google " cand incep preselectiile nexy star 2015 " happy spar ca am ajutat! FUNDA? sad sad happy happy happy :*winking

| Adutza_Alesandra_1990 a răspuns:

Vineri, 23 mai 2014: Constanţa, Casa de Cultură a Sindicatelor - ora 12:00

Sâmbătă, 24 mai 2014: Tulcea, Palatul Copiilor - ora 10:00

Duminică, 25 mai 2014: Galaţi, Palatul Copiilor - ora 10:00

Atata stiu pentru mai multe imformatii cauta pe google " cand incep preselectiile next star 2015 " happy sper ca am ajutat! FUNDA? sad sad happy happy happy :*winking

| Orolacrimioara explică (pentru Adutza_Alesandra_1990):

Asta e 2014.nu 2015.

| Adutza_Alesandra_1990 a răspuns:

Auuuuu! Scuze! Eu doar am cautatpe internet! Am cautat de 2015 dar se pare ca mi-a dat 2014 scuze! sad sad :'( :'(

| Orolacrimioara explică (pentru Adutza_Alesandra_1990):

Nu e nimic! dar te rog cauta 2015! am nevoie mare!

| Orolacrimioara explică (pentru alexealexandru55):

Pacat!