| malina_9455 a întrebat:

Care are cont pe miss bimbo? si la ce nivel sunteti? si cum va numiti?big grin eu am cont pe miss bimbo de mai de mult dar nu ma prea pricep si am nevoie de ajutor. dau funditalove strucklove struck

39 răspunsuri:
| RockerGirl a răspuns:

Si eu am cont, am lvl 26, pentru detalii add alinutza_bulinutza2010 si pe mb ma cheama jialimar!

| funnygirl a răspuns:

Pai eu am 3 l lvl 15 rominis, jeffita, romyna u c lvl ai?
hallgirl_romy daca vrei s t ajutwinking

| abril a răspuns:

Si eu am.Nivelul 15.Ma cheama Mallysa.Nu stiu cu ce sa te ajut...thinking Intreaba-ma si o sa incerc sa iti raspundwinking.

| IceWhisper a răspuns:

Eu sunt la level 6.Am facut totul doar ca iubitul meu nu vrea sa se desparta de mine.Ma cheama bia_dragutza.

| Mynewlifestyle a răspuns:

Sweety Ale lv 21tongue in curand 22 de abia astept!

| Dannah a răspuns:

Eu am cont pe miss bimbo de ceva timp si sunt la niv 16 si ma cheama roby_roby! daca ai vreo intrebare nedumerire nu ezita sa ma intrebi si te voi ajuta cu mare placere!happy

| Punct a răspuns:

Nivel -> 17
Ancav

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu sunt pe miss bimbo dar sunt pe ma bimbo si mi se pare mai super decat miss bimbo si sunt la nivelul 9

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand ...saitul...ouworld este taaaaare de tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt la nivelUl 24love struck
rebela5
; x
daca ai vre. O intrebare.
Conctacteaza`ma pe missbimb. O`happy
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am cont pe miss bimbo big grin is la lev 16 big grin si numele ii Lollyxlife
daca ai vreo intrebare.trimitemi mesaj pe cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Api eoh am o bimbolina la nivelul 11.:X.si ma cheama Bya10...
:*:*:*:X...Cu ce vrei sa te ajut?:::big grinhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Api eoh am nivelul 11:X si pe bimbolina meah o cheama Bya10:*...Si spune cu ce vrei sa te ajut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu mi-am facut cont dar nu stiu cum sa ma loghez imi spuneti va rog is mie si cum sa trec lvl?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am lvl 7 ma cheama Arianna. daca vrei sa treci la lvl urmator da click pe goals si acolo iti da cerintzele pentru a avansa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am cont...niv 17 spre 18.( nu ma lasa sa iau iubit crying.) si numele Lollyxlife :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt la nivvelul 6

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu. eu dea bea mi l-am facut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am lvl 8 spre 9 big grin daca vrei sa te ajut la ceva add adela. lov3 si spuneti problema daca stiu ceva din ce vrei sa aflii te voi ajuta cu mare placere:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.eu am!
Am lvl 9(imediat trec la 10)si cred ca stiu destule despre miss bimbo, daca ai nevoie de ajutor intreaba-ma aaa, da pe bimbIca mea o cheama avrilox26big grin
Astept

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Level 9 MissBimbo1005. te pentru ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EU te pot ajuta...sunt la level 18...numele meu este lady-gaga-5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am lvl 10 adresa mea de mess este cezy_and@yahoo.com daca ai nevoie de ajutor bagama in lista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am level 12 biaaa7 :* daca e ceva contacteaza'ma acolo si te ajut cum pot >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cont la miss bimbo si ma pricep foarte bine! sunt la level 8!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am sunt lv 18 si ma numesc pisymay333

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cont pe miss bimbo, dar nu stiu sa trec de level 8 la primele doua cerinte, ma poate ajuta cineva, va rog?star

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am deocamdata level 16 ma numesc eu maduunivers.paralel id meu daca vrei sa te ajut
:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu sunt la nivelul 20. Lory200 si cu mare placere te as ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, eu am o bimbolina de nivelul 30 si o cheama YaMyRiiKo si sunt dispusa sa te ajut :*:*