| PumpkinDoll a întrebat:

Care e diferenta dintre un bucatar bun/mediocru si unul foarte bun?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Când te uiți în farfurie (având cu produsul mâinilor lui) îți dai imediat seama

| RAY a răspuns:

Foarte bun are acest dar inascut, i place, are creativitate
mediocru lucreaza asa ca trebuie
bun i place, are acest dar, dar nu are creativitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Un bucatar bun, desi n-are creativitate, nu te baga in spital tongue
Mancasem eu o farfurie facuta cu un design fain bla bla de la un bucatar "foarte bun" si bine ca am reusit a voma ca altfel dadeam in altele laughing

| PumpkinDoll explică (pentru anonim_4396):

De aratat bine, arata bine... De gustat bine... arata bine rolling on the floor Cu ce era farfuria, mai exact?