| 070Alexa a întrebat:

Care este cea mai buna acoperire pentru cearcane, am niste cearcane mari nu de la somn asa are si tata cred ca sunt cearcane mostenite. Va rog sa imi spuneti direct produsul mersi

Răspuns Câştigător
| raluqtza92 a răspuns:

Buna! Iti spun un mic secret care la mine chiar a functionat! Pune seara in congelator 2 linguri un pic de tot umede si lasa`le pana dimineata! Dimineata cand te`ai trezit pune`le pe ochi si stai cu ele pana la 5 min iar apoi poti folosi crema de la Aslavital meneral activ gel anticearcane! Este foarte bun si la mine chiar a dat rezultatewinking

3 răspunsuri:
| Nieuwenhuis77 a răspuns:

Eu folosesc baton corector miss sporty nr 2. Sunt ff multumita.

| 070Alexa explică (pentru raluqtza92):

Multumesc frumos pentru secret chiar acum ma duc sa pun lingurile Si ai funda de la mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uleiul de migdale dulci este foarte bun pentru cearcane http://didiglamour.blogspot.ro/......dulci.html si lumineaza zona chiar din primele zile.