| Lyndsey a întrebat:

Care este materia vostra preferata la scoala? De ce?

Răspuns Câştigător
| GabrielleTheRealQueen a răspuns:

Engleza, pentru ca ma descurc si pentru ca mi.a placut de la inceput happy

9 răspunsuri:
| MaNumescCumDoresc a răspuns:

Engleza,fiindca o sa ne/o trebuiasca in viata si eu fac si in plus la acesta materie fiinda as vrea sa ma mut peste 10/11 ani din Romania!

| positivity a răspuns:

Matematica, e materia mea preferată, cea la care mă pricep cel mai bine. E ceva ce îmi place la această materie, presupun că cifrele.

| GabrielleTheRealQueen a răspuns (pentru GabrielleTheRealQueen):

Mersi mult pentru funda! :*

| Lyndsey explică (pentru GabrielleTheRealQueen):

Nu ai pentru ce...kiss

| Xtadelo a răspuns:

Pauza

| Numero1 a răspuns:

Sportul

| sweetheart3 a răspuns:

Engleza, istoria, romana si matematica happy

| Queen15 a răspuns:

Româna..pt.k este materia la care mă descurc cel mai bine.

| k1NNNdeR a răspuns:

Sincer...Engleza si Matematica deoarece ambele m-i se par exagerat de usoare si deaorece le inteleg cele mai bine si sunt in clasa a 6-a.